Karavozd Gamin!ng
Dobrodosao
Nisi ulogovan
Registrujse da bi mogao da vidis ceo sadrzaj foruma
Ugodan boravak na forumu zeli vam KaraVozd Team
Karavozd Gamin!ng
Dobrodosao
Nisi ulogovan
Registrujse da bi mogao da vidis ceo sadrzaj foruma
Ugodan boravak na forumu zeli vam KaraVozd Team
Karavozd Gamin!ng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


cs 1.6 Community
 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupiSajt

 

 Konkurs za admina na deathranu ime:mihajlo lokacija:bg nick na serveru:BLaCk K1nG

Ići dole 
AutorPoruka
mihajlo




Muški Broj poruka : 3
KaraVozd Points : 5025
Datum upisa : 21.08.2010

Konkurs za admina na deathranu ime:mihajlo lokacija:bg nick na serveru:BLaCk K1nG Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admina na deathranu ime:mihajlo lokacija:bg nick na serveru:BLaCk K1nG   Konkurs za admina na deathranu ime:mihajlo lokacija:bg nick na serveru:BLaCk K1nG Icon_minitimeSub Avg 21, 2010 3:52 pm

ime:mihajlo lokacija:bg nik na serveru :BLaCk K1Ng odkad igram na serveru:jos od pre 2 godine igram na owom serveru godiste:94 sam god zasto zelite da budete admin:pa mislim da mogu mnogo da pomognem u ispunjavanja zelja drugim igracima daliste nekad bili admin:jesam ali ne na owom serveru iskustwo amx komandama: znm swe amx komande swe sam ih naucio recite nesto o sebi:znm pr0m da igram i tako... kontakt email:mihajlosljukicsljuka@rocketmail.com
Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admina na deathranu ime:mihajlo lokacija:bg nick na serveru:BLaCk K1nG
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Konkurs za admina FlaShBaNg
» Konkurs za admina
» Prijava za admina: first
» Konkurs za Admina na Deathrun
» Konkurs za Admina _KriminaL*Pa_

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Karavozd Gamin!ng  :: KaraVozd CS Serveri :: KaraVozd DeathRun Headquarters :: Konkurs za admina na deathranu-
Skoči na:  
Chat
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions